Obóz taneczno-teatralny

Fundacja „Edukacja i Sport”, Atelier Sztuk Taneczno-Teatralnych, Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” oraz klub sportowy VICTORIA MAESTRIA serdecznie zapraszają dzieci i młodzież w wieku 10-22 lat na letni obóz taneczno-teatralny ATELIER SUMMER CAMP, który odbędzie się w Świętokrzyskiej Polanie, 13 km od Kielc.

ATELIER SUMMER CAMP odbędzie się w przepięknym, ogrodzonym kompleksie na terenie Parku Krajobrazowego, w samym środku lasu, niedaleko Kielc, w którym uczestnicy będą mogli korzystać zarówno z dwóch dużych sal z parkietem i lustrami, pełnego wyposażenia akcesoriów tanecznych, sportowych i akrobatycznych, jak również atrakcji na miejscu.

Kadra obozu to przede wszystkim artyści, profesjonalni tancerze, wykwalifikowani trenerzy i dyplomowani choreografowie i aktorzy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy. A warto wziąć w nim udział, bo w ofercie:
? motoryka/rozruch, progressing ballet technique, taniec klasyczny (pointy, program baletowy), technika tańca jazzowego/modern, taniec współczesny, akrobatyka, stretching, aktorstwo (ćwiczenia pracy nad rolą, pobudzanie wyobraźni i kreatywności, improwizacje, budowanie fizyczności postaci o ruch intencjonalny, praca z głosem itp.)
warsztaty: contemporary exalt experience, taniec współczesny, dynamic phrasing, jazz, Ciało czujące, Ciało myślące – teatr fizyczny, aktorstwo
? bloki projektowe (spektakl choreograficzny teatru tańca)
? projekt filmowy (rejestracja spektaklu teatru tańca oraz performance)
? panele edukacyjno-dyskusyjne obejmujące pracę nad komunikacją w grupie w rozumieniu poszanowania wrażliwości uczestników, wzajemnej akceptacji i współpracy- finałowy pokaz pracy artystycznej, turniej, bitwy taneczne oraz pokaz pracy warsztatowo-teatralnej
?bloki sportowo-taneczne (formacje jazzowe, formacje tańca współczesnego)
? zajęcia indywidualne, przygotowanie choreografii (dodatkowo płatne)
?‍♀️opiekę w pełni wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-trenersko-wychowawczej
?‍♀️ bioodnowa: kryty basen, medytacje, spacery
? fakultatywne, dodatkowo płatne: Oceanika, Park Miniatur, Kraina zabawy z dmuchańcami, park linowym, eurobungee i inne.
??????: 1-9 lipca
???????: Kompleks Świętokrzyska Polana, ul. Laskowa 95, 29-050 Chrusty
  • Koszt ATELIER SUMMER CAMP dla uczniów i kandydatów* do Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Licem Ogólnokształcącego „Edukacja i Sport, łącznie z transportem wynosi: 2600 złotych
    *Po zgłoszeniu i podpisaniu umowy ze szkołą MSMS „Edukacja i Sport”
  • Koszt ATELIR SUMMER CAMP dla osób spoza liceum, łącznie z transportem wynosi: 2850 złotych 

 

Więcej informacji